LT6600IS8-10#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT6600IS8-10#PBF
JLCPCB Part #
C673212
Package
SO-8
Description
-40℃~+85℃ -5V~5V 1 10V 10uV/℃ 3V~5V 40uA 46mA 5mV 61dB Differential SO-8 Differential Amplifiers ROHS