LT6100HMS8#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT6100HMS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C672827
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 0.03V/us、0.05V/us 1 105dB、120dB 20kHz、50kHz、100kHz、150kHz 4.1V~48V 5V/V、10V/V、12.5V/V、20V/V、25V/V、40V/V 5uV/℃ 60uA ±48V MSOP-8 Current Sense Amplifiers ROHS