LT6100CMS8#TRPBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT6100CMS8#TRPBF
JLCPCB Part #
C580216
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 0.05V/us 1 100kHz 10uA 120dB 15mA 2.7V~36V 3uV/℃ 4.1V~48V 50V/V 60uA 80uV ±48V MSOP-8 Current Sense Amplifiers ROHS