LT3020EDD-1.2#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT3020EDD-1.2#PBF
JLCPCB Part #
C666405
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V 100mA 10V 60dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DFN-8-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS