LT3015MPQ-12#PBF
MFR.Part #
LT3015MPQ-12#PBF
JLCPCB Part #
C666391
Package
DDPAK-5
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 12V 30V 680mV@(1.5A) Fixed Negative Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS