LT1965EMS8E-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1965EMS8E-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C665797
Package
MSOP-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1 1.1A 20V 3.3V 490mV@(1.1A) 75dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive MSOP-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS