LT1584CT-3.3#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1584CT-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664327
Package
TO-220-3
Description
0℃~+125℃ 1 1.4V@(7A) 3.3V 7A 7V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive TO-220-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS