LT1460LHS8-2.5#TRPBF
MFR.Part #
LT1460LHS8-2.5#TRPBF
JLCPCB Part #
C663843
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10uVp-p 10uVrms 2.5V 3.4V~20V 50ppm/℃ Fixed Series ±0.2% SO-8 Voltage Reference ROHS