LT1460EIS8-2.5#PBF
MFR.Part #
LT1460EIS8-2.5#PBF
JLCPCB Part #
C663792
Package
SO-8
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 10uVrms 165uA 2.5V 20ppm/℃ 3.4V~20V Fixed Series ±0.125% SO-8 Voltage Reference ROHS