LT1019CS8-10#PBF
MFR.Part #
LT1019CS8-10#PBF
JLCPCB Part #
C661525
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1.5mA 10V 10mA 11.5V~40V 2.5ppmp-p 2.5ppmrms 20ppm/℃ Fixed Series、Parallel ±0.2% SOIC-8 Voltage Reference ROHS