LT1019ACN8-4.5#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1019ACN8-4.5#PBF
JLCPCB Part #
C661966
Package
PDIP-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1.3mA 10mA 2.5ppmrms 4.5V 5ppm/℃ 6V~40V Fixed Series、Parallel ±0.05% PDIP-8 Voltage Reference ROHS