ADP2108ACBZ-3.3-R7
MFR.Part #
ADP2108ACBZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C659044
Package
WLCSP-5(1x1.4)
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2.3V~5.5V 3.3V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes WLCSP-5(1x1.4) DC-DC Converters ROHS