ADP1720TRMZ3.3-EP
MFR.Part #
ADP1720TRMZ3.3-EP
JLCPCB Part #
C658907
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 28V 3.3V 50mA Fixed Positive MSOP-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS