ADP151ACBZ-3.3-R7
MFR.Part #
ADP151ACBZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C658760
Package
WLCSP-4(0.8x0.8)
Description
-40℃~+125℃ 1 200mA 200mV@(200mA) 3.3V 5.5V 70dB@(10kHz) 9uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive WLCSP-4(0.8x0.8) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS