ADP151ACBZ-2.8-R7
MFR.Part #
ADP151ACBZ-2.8-R7
JLCPCB Part #
C658759
Package
WLCSP-4(0.8x0.8)
Description
-40℃~+125℃ 1 2.8V 200mA 200mV@(200mA) 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive WLCSP-4(0.8x0.8) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS