ADP151ACBZ-1.5-R7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADP151ACBZ-1.5-R7
JLCPCB Part #
C658753
Package
WLCSP-4
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V 200mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive WLCSP-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS