ADM7150ARDZ-1.8
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADM7150ARDZ-1.8
JLCPCB Part #
C658440
Package
SOIC-8-EP
Description
-40℃~+125℃ 1 1.0uVrms 1.8V 16V 600mV@(800mA) 800mA 90dB@(1kHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable SOIC-8-EP Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS