ADG1604BRUZ-REEL
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADG1604BRUZ-REEL
JLCPCB Part #
C655231
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ -8V~-3.3V、3.3V~16V 116ns 15MHz 1Ω 360pF 4:1 TSSOP-14 Analog Switches, Multiplexers ROHS