ADG1212YRUZ
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
ADG1212YRUZ
JLCPCB Part #
C207517
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+125℃ 110ns 120Ω 1:1 1GHz 2.6pF 4 5V~16.5V 85ns TSSOP-16 Analog Switches, Multiplexers ROHS