AD9883KST-110
MFR.Part #
AD9883KST-110
JLCPCB Part #
C7459456
Package
LQFP-80(14x14)
Description
0.5LSB 0℃~+70℃ 110MHz 3 3V~3.6V 8 Serial port LQFP-80(14x14) Analog to Digital Converters (ADC)