AD9433BSVZ-105
MFR.Part #
AD9433BSVZ-105
JLCPCB Part #
C653471
Package
TQFP-52-EP(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 0.5LSB 1 105MHz 12 4.75V~5.25V Parallel port TQFP-52-EP(10x10) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS