AD9271BSVZRL-25
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD9271BSVZRL-25
JLCPCB Part #
C7455263
Package
TQFP-100-EP(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 1.7V~1.9V 12 25MHz 8 SPI TQFP-100-EP(14x14) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS