AD9244BSTZRL-65
MFR.Part #
AD9244BSTZRL-65
JLCPCB Part #
C653357
Description
-40℃~+85℃ 0.7LSB 1 14 4.75V~5.25V 65MHz Parallel port LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS