AD9244BST-65
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD9244BST-65
JLCPCB Part #
C5548659
Package
LQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 0.7LSB 1 14 4.75V~5.25V 65MHz LQFP-48(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS