AD9236BRUZRL7-80
MFR.Part #
AD9236BRUZRL7-80
JLCPCB Part #
C653338
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.35LSB 1 12 2.7V~3.6V 80MHz TSSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS