AD9236BRURL7-80
MFR.Part #
AD9236BRURL7-80
JLCPCB Part #
C7457557
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.35LSB 1 12 2.7V~3.6V 80MHz TSSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC)