AD9215BRUZ-105
MFR.Part #
AD9215BRUZ-105
JLCPCB Part #
C386303
Package
TSSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 0.65LSB 1 10 105MHz 105MHz 2.7V~3.3V 230ppm/℃ 57.5dB Built-in Parallel port Yes TSSOP-28 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS