AD8010ARZ-REEL
MFR.Part #
AD8010ARZ-REEL
JLCPCB Part #
C4370229
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ -6V~-4.5V、4.5V~6V 1 10uV/℃ 12V 15mV 200mA 200uA 54dB 800V/us SOIC-8 Operational Amplifier ROHS