AD5291BRUZ-100
MFR.Part #
AD5291BRUZ-100
JLCPCB Part #
C7455442
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+105℃ 1 100kΩ 105kHz 256 35ppm/℃ 9V~33V Linear SPI ±1% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS