AD5282BRUZ200-R7
MFR.Part #
AD5282BRUZ200-R7
JLCPCB Part #
C649491
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 2 200kΩ 256 30ppm/℃ 35kHz 4.5V~16.5V I2C Linear ±30% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS