AD5280BRU200
MFR.Part #
AD5280BRU200
JLCPCB Part #
C5577212
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 200kΩ 256 30ppm/℃ 35kHz 4.5V~16.5V、4.5V~5.5V I2C Linear ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS