AD5262BRUZ20-RL7
MFR.Part #
AD5262BRUZ20-RL7
JLCPCB Part #
C578157
Package
TSSOP-16
Description
-40℃~+85℃ 2 20kΩ 256 310kHz 35ppm/℃ 4.5V~16.5V、5V 5uA Linear SPI ±30% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS