AD5260BRUZ20-RL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5260BRUZ20-RL7
JLCPCB Part #
C207680
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 1LSB 1uA 20kΩ 256 310kHz 35ppm/℃ 5V~15V Linear SPI ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS