AD5253BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5253BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649437
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+105℃ 10kΩ 15uA 2.7V~5.5V 4 400kHz 64 650ppm/℃ EEPROM I2C Linear ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS