AD5247BKSZ50-RL7
MFR.Part #
AD5247BKSZ50-RL7
JLCPCB Part #
C649412
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1 128 2.7V~5.5V 40kHz 45ppm/℃ 50kΩ 900nA I2C Linear ±20% SC-70-6 Digital Potentiometers ROHS