AD5247BKSZ10-RL7
MFR.Part #
AD5247BKSZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649411
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 128 2.7V~5.5V 45ppm/℃ 600kHz 900nA I2C Linear ±20% SC-70-6 Digital Potentiometers ROHS