AD5247BKS100-RL7
MFR.Part #
AD5247BKS100-RL7
JLCPCB Part #
C5548312
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1 100kΩ 128 2.7V~5.5V 40kHz 45ppm/℃ I2C Linear ±20% SC-70-6 Digital Potentiometers