AD5246BKS10-RL7
MFR.Part #
AD5246BKS10-RL7
JLCPCB Part #
C7456990
Package
SC-70-6
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 128 2.7V~5.5V 45ppm/℃ 600kHz I2C Linear SC-70-6 Digital Potentiometers ROHS