AD5245BRJ50-RL7
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
AD5245BRJ50-RL7
JLCPCB Part #
C7459037
Package
SOT-23-8
Description
-40℃~+125℃ 1 100kHz 2.7V~5.5V 256 45ppm/℃ 50kΩ I2C Linear ±30% SOT-23-8 Digital Potentiometers ROHS