AD5241BRZ10-RL7
MFR.Part #
AD5241BRZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649388
Package
SOIC-14
Description
-40℃~+105℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 256 30ppm/℃ 650kHz I2C ±30% SOIC-14 Digital Potentiometers ROHS