AD5220BR50
MFR.Part #
AD5220BR50
JLCPCB Part #
C7452234
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 128 142kHz 2.7V~5.5V 50kΩ 800ppm/℃ Linear ±30% SOIC-8 Digital Potentiometers ROHS