AD5207BRUZ50-RL7
MFR.Part #
AD5207BRUZ50-RL7
JLCPCB Part #
C207990
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 125kHz 2 2.7V~5.5V 256 500ppm/℃ 50kΩ Linear SPI ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS