AD5207BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5207BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C514213
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 2 2.7V~5.5V 256 40uA 500ppm/℃ 600kHz Linear SPI ±30% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS