AD5207BRUZ100-R7
MFR.Part #
AD5207BRUZ100-R7
JLCPCB Part #
C649347
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 2 2.7V~5.5V 256 500ppm/℃ 71kHz Linear SPI ±1% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS