AD5206BR100
MFR.Part #
AD5206BR100
JLCPCB Part #
C7455430
Package
SOIC-24
Description
-40℃~+85℃ 100kΩ 2.7V~5.5V 256 6 69kHz 700ppm/℃ Linear SPI ±30% SOIC-24 Digital Potentiometers ROHS