AD5161BRMZ50-RL7
MFR.Part #
AD5161BRMZ50-RL7
JLCPCB Part #
C649287
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1 100kHz 2.7V~5.5V 256 3uA 45ppm/℃ 50kΩ Linear SPI、I2C ±30% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS