AD5144ABRUZ10
MFR.Part #
AD5144ABRUZ10
JLCPCB Part #
C208287
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 2.3V~5.5V 256 35ppm/℃ 3MHz 4 EEPROM I2C Linear ±8% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS