AD5124BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5124BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649259
Package
TSSOP-16-175mil
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 128 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 3MHz 4 EEPROM Linear SPI、I2C ±8% TSSOP-16-175mil Digital Potentiometers ROHS