AD5122BRUZ10-RL7
MFR.Part #
AD5122BRUZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649250
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 128 2 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 3MHz EEPROM Linear SPI ±8% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS