AD5122BRUZ100-RL7
MFR.Part #
AD5122BRUZ100-RL7
JLCPCB Part #
C7455424
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 128 2 2.3V~5.5V 35ppm/℃ 3MHz EEPROM Linear SPI ±8% TSSOP-16 Digital Potentiometers ROHS